Produkty do impregnacji drewna egzotycznego

Od dłuższego czasu drewno egzotyczne cieszy się w Polsce dużą popularnością. Ze względu na swoje właściwości mechaniczne i fizyczne materiał ten można pewnie i bezpiecznie stosować wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka trwałość.

Mimo, że naturalna trwałość jest atutem gatunków egzotycznych, nie można zapominać o tym, że drewno podczas użytkowania na zewnątrz narażone jest na działanie wielu czynników atmosferycznych, takich jak promieniowanie słoneczne, opady atmosferyczne lub zmienna wilgotność powietrza. Mogą one spowodować zmianę koloru drewna (szarzenie), jego pękanie czy powierzchowny rozkład. Aby taras lub elewacja wykonana z tak cennego drewna egzotycznego wyglądała długo atrakcyjnie i świeżo, należy ją w odpowiedni sposób zabezpieczyć.

 
W przypadku pierwszego zabezpieczenia  proponujemy Państwu wykorzystanie Oleju do drewna Koralan® Holzöl.

Produkt występuje w czterech wielkościach opakowania oraz w czterech odcieniach. Wykorzystanie oleju Koralan® Holzöl w ciemniejszym odcieniu (Garapa, Bangkirai) pozwala wyrównać kolorystykę desek tarasowych jak i zwiększa odporność na działanie promieniowania UV- czyli lepiej zabezpiecza przed szarzeniem.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Jest 1 produkt.