Produkty do impregnacji drewna europejskiego

 

Coraz większą popularnością w Polsce jak i europie cieszą się tarasy drewniane wykonane z drewna gatunków europejskich, stanowią one alternatywę dla drogich tarasów wykonanych z gatunków egzotycznych. Posiadają podobne walory estetyczne, a odpowiednio zabezpieczone i pielęgnowane dorównają im trwałością.

   

Produkty do zabezpieczania (olejowania) tarasów wykonanych z drewna gatunków europejskich takich jak: sosna, świerk, daglezja, modrzew, powinno cechować:

  • Bezpowłokowość- Środki które tworzą powłokę narażone są na przecieranie się powierzchni, pękanie, łuszczenie, a także ponowna renowacja tarasu jest o wiele trudniejsza
  • Odporność na warunki atmosferyczne: zabezpieczenie przed promieniowaniem UV powodującym szarzenie, zabezpieczenie przed wodą i wilgocią- hydrofobowość

Do zabezpieczenia desek tarasowych wykonanych z drewna gatunków europejskich polecamy użycie: Koralan® Holzöl spezial (Olej do drewna specjalny). Chroni powierzchnie drewna wpływem warunków atmosferycznych (słońce, deszcz).

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Jest 2 produktów.