Renowacja elewacji - połysk

Z czasem nie odnawiany lub źle zabezpieczony dom drewniany czy elewacja traci na walorach estetycznych, a także narażony jest na rozkład przez grzyby (gnicie). Powierzchnia drewna stopniowo szarzeje, przebarwia się oraz mogą miejscowo powstawać zielone naloty. W tym celu Firma Kurt Obermeier przygotowała zestaw środków do renowacji dom&oa...

Z czasem nie odnawiany lub źle zabezpieczony dom drewniany czy elewacja traci na walorach estetycznych, a także narażony jest na rozkład przez grzyby (gnicie). Powierzchnia drewna stopniowo szarzeje, przebarwia się oraz mogą miejscowo powstawać zielone naloty. W tym celu Firma Kurt Obermeier przygotowała zestaw środków do renowacji domów i elewacji drewnianych.

Koranol® Compact MSL- Ekstremalnie odporna na warunki atmosferyczne oraz bardzo wydajna tiksotropowa lazura średniowarstwowa .Produkty do odnowienia powierzchni w połysku:

Koranol® Grund Farblos- podkład bezbarwny zabezpieczający drewno przed rozkładem (zgnilizna) oraz przed przebarwieniami (sinizna, pleśń).

 

Więcej

Połysk   Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów